Łatwo

Odwiedź nas w punkcie albo zadzwoń na numer +48 733 828 828 i umów się na wizytę w domu.

Wygodnie

Pożyczkę udzielamy w domu klienta, spłata rat również pobierana jest w domu klienta. Do udzielenia pożyczki jest potrzebne minimum formalności. Pozwala to na oszczędność czasu naszych klientów.

Bezpiecznie

Umowa jest prosta i przejrzysta bez żadnych ukrytych kosztów na jasnych zasadach, w razie wątpliwości możesz się skontaktować z nami, chętnie Ci pomożemy. Wybierając naszą firmę wybierasz zaufanego partnera.

Dlaczego pożyczka w JAN POŻYCZKI?

Ponieważ jesteśmy firmą, która dopasowuje się do klienta, można nas odwiedzić w punkcie i można do nas zadzwonić, wysokość oraz terminy spłat rat dopasowujemy do każdego klienta indywidualnie, pożyczki udzielamy w domu klienta, cotygodniowe raty pobieramy również w domu Klienta, dzięki czemu nasi Klienci nie muszą tracić swojego cennego czasu, umowa pożyczki jest czytelna i prosta, nie mamy żadnych ukrytych kosztów po za tymi, które wynikają z umowy.

Co jest wymagane do otrzymania pożyczki?

Dowód osobisty, zaświadczenie o dochodach w przypadku pracy, w przypadku świadczeń emerytalnych albo rentowych decyzja o ich przyznaniu, konto bankowe w Polsce oraz aktywny telefon komórkowy.

Jakie warunki należy spełnić abym otrzymał pożyczkę w JAN POŻYCZKI?

Musisz być osobą pełnoletnią, nieprzekraczającą 75 rok życia, na stałe mieszkającą na terenie Polski,  nie posiadać zaległości pieniężnych w JAN POŻYCZKI oraz posiadać konto  w banku.

Co mam zrobić jeżeli mam problem ze spłatą pożyczki w terminie?

Nie martw się, zadzwoń do nas albo odwiedź nas w punkcie i porozmawiaj z doradcą, jesteśmy po to aby ci pomóc, W przypadku kiedy pojawi się taki problem nie omijaj nas, jeżeli będziesz z nami w stałym kontakcie jesteśmy przekonani, że znajdziemy złoty środek.

Co z kosztami ukrytymi?

W JAN POŻYCZKI nie mamy żadnych innych kosztów oprócz tych, które są w umowie pożyczki.

O jaką kwotę mogę wnioskować i na jaki okres?

Możesz wnioskować o pożyczkę w kwocie od 400 złotych. Raty płatne są tygodniowo.  Kwotę pożyczki i okres spłat rozkładamy w taki sposób, ażeby raty były jak najmniej odczuwalne dla budżetu domowego. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, każda pożyczka jest dopasowana pod możliwości danego klienta.

Co mogę zrobić z pieniędzmi z pożyczki?

Nie ingerujemy w to w jaki sposób i na jakie cele wydawane są pieniądze przez naszych klientów.  Biorąc u nas pożyczkę nie musisz się tłumaczyć do jakiego celu będą ci potrzebne pieniądze.

Gdzie i w jaki sposób mogę dostać pożyczkę?

Odwiedź nas w punkcie i umów się z doradcą na wizytę domową lub zadzwoń na numer +48 733 828 828.

A jeżeli jestem w BIK to czy mogę w dalszym ciągu ubiegać się o pożyczkę?

W naszej ocenie bierzemy pod uwagę twoją obecną kondycję finansową, na każdy wniosek patrzymy indywidualnie i staramy się dopasować pożyczkę do możliwości jakie posiadasz, żeby raty pożyczki jak najmniej uciążliwe dla Ciebie.

Kiedy zacznę spłacać pierwszą ratę?

Pierwszą ratę zaczynasz spłacać po 7 dniach w tym samym dniu tygodnia, w którym została podpisana umowa. W czasie odpisywania umowy ustalacie z Doradcą informacje takie jak – gdzie i kiedy Doradca ma odbierać raty. Potwierdzeniem spłaty kolejnych rat jest Karta Spłat, na której będą zapisywane informacje o płatnościach.

Czy mogę wnioskować o kilka pożyczek w tym samym czasie?

W czasie kiedy masz jedną aktywną umowę nie możesz wnioskować o kolejną pożyczkę.

Czy potrzebne jest mi poręczenie albo zastaw pod pożyczkę?

Nie, w JAN POŻYCZKI damy ci pożyczkę bez żadnych poręczeń i zastawów.

Czy samochód firmowy który przyjeżdża do domu po ratę jest w jakiś sposób oznakowany?

Nasze samochody jak i pracownicy nie posiadają żadnych oznaczeń stwierdzających pracę w naszej firmie po to żeby klientowi zapewnić anonimowość.

Infolinia

Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora